SMA6J43A-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMA6J43A-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA6J43A-Q
Opis
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AC
Szczegółowy opis
69,4V Zacisk 8,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
43V
Napięcie - przebicia (min.)
47,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
69,4V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,7A