SMA6J36A-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMA6J36A-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SMA6J36A-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SMA6J36A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMA6J36A-Q
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 10,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10,4A