SMA6J15CA
Numer produktu DigiKey
118-SMA6J15CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SMA6J15CACT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SMA6J15CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMA6J15CA
Opis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
Szczegółowy opis
24,4V Zacisk 24,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
24,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
24,4V