SMA6J120A-Q
Numer produktu DigiKey
118-SMA6J120A-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMA6J120A-Q
Opis
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
193V Zacisk 3,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Telekomunikacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
133V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
193V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,1A