SM91501ALO-E
Numer produktu DigiKey
118-SM91501ALO-ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SM91501ALO-ECT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SM91501ALO-EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM91501ALO-E
Opis
BMS TRANSFORMER/CMC, 12PIN, DUAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150µH Transformatory impulsowe 1:1 Montaż powierzchniowy
Kategoria
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
1:1
Producent
Bourns Inc.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Rozmiar / wymiar
0,583" x 0,460" (14,81mm x 11,68mm) (dł. x szer.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Indukcyjność
150µH