SM8SF36CA-Q nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 38
Arkusz danych
58,1V Zacisk 120A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 2-DFN (8,1x10,5)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM8SF36CA-Q
Numer produktu DigiKey
SM8SF36CA-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SM8SF36CA-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
SM8SF36CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM8SF36CA-Q
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC 2DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SM8SF36CA-Q Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
120A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
7000W (7kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa / skrzynia
2-LDFN
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V