SM8S28CA-Q jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
45,4V Zacisk 145A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-218
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM8S28CA-Q
Numer produktu DigiKey
SM8S28CA-Q-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SM8S28CA-Q
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO218
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SM8S28CA-Q Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
145A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
6600W (6,6kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V