SM8S24CA-Q
Numer produktu DigiKey
SM8S24CA-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SM8S24CA-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
SM8S24CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM8S24CA-Q
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO218
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 170A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-218
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SM8S24CA-Q Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
170A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
6600W (6,6kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
DO-218AB
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V