SM8S17A-Q
Numer produktu DigiKey
118-SM8S17A-QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SM8S17A-QCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SM8S17A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SM8S17A-Q
Opis
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO218
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27,6V Zacisk 239A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-218
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SM8S17A-Q Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
239A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
6600W (6,6kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
17V
Obudowa / skrzynia
DO-218AB
Napięcie - przebicia (min.)
18,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
27,6V