SF-3812TL050T-2
Numer produktu DigiKey
SF-3812TL050T-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SF-3812TL050T-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
SF-3812TL050T-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF-3812TL050T-2
Opis
FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA 250 V ~ Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 2-SMD, blok z kwadratową końcówką
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SF-3812TL050T-2 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
1.963
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,122" x 0,122" (10,10mm x 3,10mm x 3,10mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.5479 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250 V