SF-1206S050M-2
Numer produktu DigiKey
SF-1206S050M-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SF-1206S050M-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
SF-1206S050M-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF-1206S050M-2
Opis
FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA ~ 63 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SF-1206S050M-2 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
0.002
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" x 0,033" (3,20mm x 1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ bezpiecznika topikowego
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.73 Ohms