SF-1206HHA1500R-2
Numer produktu DigiKey
118-SF-1206HHA1500R-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SF-1206HHA1500R-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SF-1206HHA1500R-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF-1206HHA1500R-2
Opis
FUSE SMD 50V 15A AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 A 50 V ~ 50 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SF-1206HHA1500R-2 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
100A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
77.0
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
AEC-Q200, cUL, UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,065" x 0,047" (3,20mm x 1,65mm x 1,20mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.0026 Ohms
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
50 V