SF-0402S125-2
Numer produktu DigiKey
118-SF-0402S125-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SF-0402S125-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SF-0402S125-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF-0402S125-2
Opis
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.25 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
35A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
0.0231
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" x 0,014" (1,00mm x 0,52mm x 0,35mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.045 Ohms