SF-0402S100M-2
Numer produktu DigiKey
SF-0402S100M-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SF-0402S100M-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
SF-0402S100M-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF-0402S100M-2
Opis
FUSE BOARD MOUNT 1A 24VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 A ~ 24 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SF-0402S100M-2 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
35A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
0.014
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" x 0,020" (1,00mm x 0,51mm x 0,51mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ bezpiecznika topikowego
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.12 Ohms