SDR1307-161KL
Numer produktu DigiKey
SDR1307-161KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SDR1307-161KL
Opis
FIXED IND 160UH SURFACE MOUNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
160 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDR1307-161KL Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,512" (13,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Materiał - rdzeń
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,287" (7,30mm)
Indukcyjność
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±10%