SDR0603-560KL
Numer produktu DigiKey
SDR0603-560KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SDR0603-560KL
Opis
FIXED IND 56UH 480MA 620 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 480 mA Maks. 620mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDR0603-560KL Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 620mOhm
Seria
Q przy częst.
17 przy 2,52MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,228" x 0,228" (5,80mm x 5,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,154" (3,90mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
580mA