SDE1006A-330M
Numer produktu DigiKey
SDE1006A-330MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SDE1006A-330MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SDE1006A-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDE1006A-330M
Opis
FIXED IND 33UH 2.2A 120 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.2 A Maks. 120mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDE1006A-330M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 120mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12,1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,354" (10,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,228" (5,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,4A