SDE0403A-8R2M
Numer produktu DigiKey
SDE0403A-8R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SDE0403A-8R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SDE0403A-8R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDE0403A-8R2M
Opis
FIXED IND 8.2UH 1.4A 142 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 142mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDE0403A-8R2M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 142mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
38MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,157" (4,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,6A