RLB0912-470KL
Numer produktu DigiKey
RLB0912-470KL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLB0912-470KL
Opis
FIXED IND 47UH 1.5A 170 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 170mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RLB0912-470KL Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 170mOhm
Seria
Q przy częst.
40 przy 2,52MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość - rezonansu własnego
11MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,343" (8,70mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,7A