RLB0608-471KL
Numer produktu DigiKey
RLB0608-471KL-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLB0608-471KL
Opis
FIXED IND 470UH 140MA 6.5 OHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 140 mA Maks. 6,5Ohm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RLB0608-471KL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,5Ohm
Prod.
Q przy częst.
55 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,8MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)