PWR4413BR025J
Numer produktu DigiKey
PWR4413BR025J-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR4413BR025J
Opis
RES 0.025 OHM 5% 1W RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 mOhms ±5% 1W Rezystory przewlekane Promieniowe Wykrywanie prądu, odporność na impulsy Metalowy element
Modele EDA/CAD
PWR4413BR025J Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na impulsy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 325°C
Opakowanie
Torba
Rozmiar / wymiar
0,450" x 0,157" (11,43mm x 4,00mm) (dł. x szer.)