PWR4412-2SBR0100F jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Riedon products by Bourns
W magazynie: 1 888
Arkusz danych
10 mOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Promieniowe Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy Metalowy element
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PWR4412-2SBR0100F
Numer produktu DigiKey
PWR4412-2SBR0100F-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR4412-2SBR0100F
Opis
RES 0.01 OHM 1% 1W RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PWR4412-2SBR0100F Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 270°C
Opakowanie
Torba
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,450" x 0,189" (11,43mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)