PWR263S-20-47R0JE | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PWR263S-20-47R0JE |
Opis | RES SMD 47 OHM 5% 20W D2PAK |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 Ohms ±5% 20W Mikroukład rezystory TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PWR263S-20-47R0JE Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,398" x 0,409" (10,10mm x 10,40mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,192" (4,88mm) |