PWR263S-20-10R0J
Numer produktu DigiKey
PWR263S-20-10R0J-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR263S-20-10R0J
Opis
RES SMD 10 OHM 5% 20W D2PAK
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 20W Mikroukład rezystory TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
PWR263S-20-10R0J Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Rurka
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,409" (10,10mm x 10,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,192" (4,88mm)