PWR263S-20-1001F
Numer produktu DigiKey
PWR263S-20-1001F-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR263S-20-1001F
Opis
RES SMD 1K OHM 1% 20W D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms ±1% 20W Mikroukład rezystory TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
PWR263S-20-1001F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,409" (10,10mm x 10,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,192" (4,88mm)