PWR2615W6800JE
Numer produktu DigiKey
PWR2615W6800JE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PWR2615W6800JE
Opis
RES SMD 680 OHM 5% 1W 2615
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2615 J-Lead Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PWR2615W6800JE Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2615 J-Lead
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,154" (6,60mm x 3,90mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,142" (3,60mm)