PWR221T-50-R500F
Numer produktu DigiKey
PWR221T-50-R500F-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR221T-50-R500F
Opis
RES 0.5 OHM 1% 50W TO220-2
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mOhms ±1% 50W Rezystory przewlekane TO-220-2, pełny pakiet Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy Gruba warstwa