PWR220T-20-7R50F
Numer produktu DigiKey
PWR220T-20-7R50F-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR220T-20-7R50F
Opis
RES 7.5 OHM 1% 20W TO220-2
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.5 Ohms ±1% 20W Rezystory przewlekane TO-220-2, wariant Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
PWR220T-20-7R50F Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,398" x 0,157" (10,10mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,575" (14,60mm)