PWR1913WR300J
Numer produktu DigiKey
PWR1913WR300J-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR1913WR300J
Opis
RES 0.3 OHM 5% 1/2W 1913
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1913 J-Lead Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy Uzwojenie
Modele EDA/CAD
PWR1913WR300J Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
1913 J-Lead
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,189" x 0,130" (4,80mm x 3,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,126" (3,20mm)