PWR1913WR249JE
Numer produktu DigiKey
PWR1913WR249JE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PWR1913WR249JE
Opis
RES 0.249 OHM 5% 1/2W 1913
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
249 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1913 J-Lead Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PWR1913WR249JE Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1913 J-Lead
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,189" x 0,130" (4,80mm x 3,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,126" (3,20mm)