PWR163S-25-4R00FE
Numer produktu DigiKey
118-PWR163S-25-4R00FETR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-PWR163S-25-4R00FECT-ND - Taśma cięta (CT)
118-PWR163S-25-4R00FEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PWR163S-25-4R00FE
Opis
RES SMD 4 OHM 1% 25W DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Ohms ±1% 25W Mikroukład rezystory Niestandardowe DPAK Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
PWR163S-25-4R00FE Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe DPAK
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,320" x 0,324" (8,13mm x 8,22mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,125" (3,17mm)