PWR163S-25-2502F
Numer produktu DigiKey
118-PWR163S-25-2502F-ND
Producent
Numer produktu producenta
PWR163S-25-2502F
Opis
RES SMD 25K OHM 1% 25W DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 kOhms ±1% 25W Mikroukład rezystory Niestandardowe DPAK Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PWR163S-25-2502F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe DPAK
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,320" x 0,324" (8,13mm x 8,22mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,125" (3,17mm)