PVG5A102C03R00
Numer produktu DigiKey
490-2660-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-2660-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-2660-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PVG5A102C03R00
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 11.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PVG5A102C03R00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
11.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
1 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,189" x 0,138" (4,80mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%