PV37Y104A01B00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Bourns Inc.
W magazynie: 327
TT Electronics/BI
W magazynie: 0
TT Electronics/BI
W magazynie: 2 902
100 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PV37Y104A01B00
Numer produktu DigiKey
490-2572-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV37Y104A01B00
Opis
TRIMMER 100KOHM 0.25W PC PIN TOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,252" x 0,157" (6,40mm x 4,00mm)
Tolerancja
±10%