PV37Y103A01B00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 929
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 3 130
Arkusz danych
Similar
TT Electronics/BI
W magazynie: 624
10 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PV37Y103A01B00
Numer produktu DigiKey
490-2571-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV37Y103A01B00
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,252" x 0,157" (6,40mm x 4,00mm)
Tolerancja
±10%