PV37W103C01B00
Numer produktu DigiKey
490-2970-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV37W103C01B00
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PV37W103C01B00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Liczba obrotów
12.0
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Aktywny
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,252" x 0,157" (6,40mm x 4,00mm)
Tolerancja
±10%