PV36Y502C01B00
Numer produktu DigiKey
118-PV36Y502C01B00-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV36Y502C01B00
Opis
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 25.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PV36Y502C01B00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Liczba obrotów
25.0
Opakowanie
Rurka
Status części
Aktywny
Rezystancja
5 kOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,378" x 0,197" (9,60mm x 5,00mm)
Tolerancja
±10%