PV32H251A01B00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
250 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PV32H251A01B00
Numer produktu DigiKey
PV32H251A01B00-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV32H251A01B00
Opis
TRIMMER 250 OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
250 Ohms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Rotund - Diam. 0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±20%