PV32H205A02B00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 233
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
TT Electronics/BI
2 MOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PV32H205A02B00
Numer produktu DigiKey
PV32H205A02B00-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV32H205A02B00
Opis
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
2 MOhms
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Rotund - Diam. 0,260" (6,60mm)
Tolerancja
±10%