PV12P200A01B00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 100
20 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 4.0 Obrót Regulacja górna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PV12P200A01B00
Numer produktu DigiKey
PV12P200A01B00-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV12P200A01B00
Opis
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PV12P200A01B00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Liczba obrotów
4.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Rurka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
20 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,299" (7,60mm)
Tolerancja
±10%