PV12P102A01B00
Numer produktu DigiKey
PV12P102A01B00-ND
Producent
Numer produktu producenta
PV12P102A01B00
Opis
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 4.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PV12P102A01B00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
4.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
1 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,299" (7,60mm)
Tolerancja
±10%