PTB0153-2010BPB103
Numer produktu DigiKey
118-PTB0153-2010BPB103-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTB0153-2010BPB103
Opis
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 100MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,5W, 1/2W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTB0153-2010BPB103 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Standard
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
100mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 5,039" x 0,630" x 0,315" (128,00mm x 16,00mm x 8,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,5W, 1/2W