PTA4553-2210CIB103
Numer produktu DigiKey
PTA4553-2210CIB103-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA4553-2210CIB103
Opis
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 45MM
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Modele EDA/CAD
PTA4553-2210CIB103 Modele
Tolerancja
±20%
Zakres ruchu
45mm
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 2,362" x 0,354" x 0,256" (60,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W