PTA4553-2015CPB503
Numer produktu DigiKey
PTA4553-2015CPB503-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA4553-2015CPB503
Opis
SLIDE POT 50K OHM 0.25W TOP 45MM
Szczegółowy opis
50 kOhms 0,25W, 1/4W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Tolerancja
±20%
Zakres ruchu
45mm
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 2,362" x 0,354" x 0,256" (60,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
50 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W