PTA4553-2010CIB105
Numer produktu DigiKey
PTA4553-2010CIB105-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA4553-2010CIB105
Opis
SLIDE POT 1M OHM 0.25W TOP 45MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 MOhms 0,25W, 1/4W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTA4553-2010CIB105 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Standard
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
45mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 2,362" x 0,354" x 0,256" (60,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
1 MOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,25W, 1/4W