PTA2043-2215CPB104
Numer produktu DigiKey
PTA2043-2215CPB104-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTA2043-2215CPB104
Opis
SLIDE POT 100K OHM 0.1W TOP 20MM
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,1W, 1/10W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Tolerancja
±20%
Zakres ruchu
20mm
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 1,378" x 0,354" x 0,256" (35,00mm x 9,00mm x 6,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,1W, 1/10W