PSM60-081A-103B1
Numer produktu DigiKey
PSM60-081A-103B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSM60-081A-103B1
Opis
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 60MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
37 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,5W, 1/2W Otwór przelotowy Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Silnik
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
60mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 4,409" x 0,512" x 1,378" (112,00mm x 13,00mm x 35,00mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Moc (W)
0,5W, 1/2W