PSL60-1082A-103B1
Numer produktu DigiKey
118-PSL60-1082A-103B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSL60-1082A-103B1
Opis
SLIDE POT 10K OHM 0.5W TOP 60MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
37 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,5W, 1/2W Montaż na podstawie montażowej Potencjometry suwakowe Góra Rodzaj korekty
Tolerancja
±20%
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Góra
Seria
Typ tłumika nastawnego
Silnik, podwójny
Opakowanie
Taca
Zakres ruchu
60mm
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 4,606" x 0,591" x 1,008" (117,00mm x 15,00mm x 25,60mm) (dł. x szer. x wys.)
Rezystancja
10 kOhms
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Moc (W)
0,5W, 1/2W