PRS14R-40125-103A3
PRS14R-40125-103A3
PRS14R Series Potentiometers | Datasheet Preview
PRS14R-40125-103A3
Numer produktu DigiKey
118-PRS14R-40125-103A3-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRS14R-40125-103A3
Opis
POT 10K OHM 1/20W LOGARITHMIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Otwór przelotowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót 0,05W, 1/20W Wtyki PC, blokady płytki
Kategoria
Zmienność
Logarytmiczne
Producent
Bourns Inc.
Liczba puszek
1
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taca
Obrót
300°
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Spłaszczony
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W