PM3602-10-RC
Numer produktu DigiKey
M10137TR-ND - Taśma i szpula (TR)
M10137CT-ND - Taśma cięta (CT)
M10137DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PM3602-10-RC
Opis
INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nieekranowane 2 Układ cewek indukcyjnych 40 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 10 µH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 40mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy 1.83 A Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PM3602-10-RC Modele
Kategoria
Prąd znamionowy - szeregowy
920 mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ równoległy
Maks. 40mOhm
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
Maks. 160mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba cewek
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność - połączenie równolegle
10 µH
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność - połączenie szeregowe
40 µH
Rozmiar / wymiar
0,452" x 0,354" (11,48mm x 8,99mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość
0,225" (5,72mm)
Prąd znamionowy - równoległy
1.83 A